Destek Olun Desteğinize ihtiyacımız var...

Desteğinize İhtiyacımız Var

Merhaba,

Aşağıda çeşitli destek paketleri bulunuyor. Bu paketlerden

  • "Ücretsiz" paketi ile platformu kullanmış ve başka bir şey yapmamış, geçip gitmiş olacaksınız :)
  • "Teşekkür" paketi ile , bana da bir teşekkür etmiş olacaksınız.
  • "Teşekkür + Destek" paketi ile teşekkür etmiş ve platformun geliştirmelerine katkı sağlamış olacaksınız.
  • "Teşekkür + Destek + Motivasyon" paketi ile ise teşekkür etmiş, platformun geliştirmelerine destek sağlamış aynı zamanda projenin geleceğine inanmak ve daha da çok çalışmak için motivasyon sağlamış olacaksınız.

Kredi kartı kullanmayıp destek olmak isteyenler için hesap numaraları;

İş Bankası - TR91 0006 4000 0011 5001 5131 47 - Sadık Basan (Babam)

Garanti Bankası - TR35 0006 2000 5360 0006 6895 38 - İsa Basan

Şunu bilmenizi isterim ki; buradan yapacağınız her bir ödeme benim hayatımda ciddi bir değer ve anlam ifade edecek.

Şimdiden destek olan olmayan, ücret ödeyen ya da ödemeyen herkese teşekkür ederim.

 

ÜCRETSİZ

0

Teşekkür

19

Teşekkür + Destek

49

Tavsiye Edilen

Teşekkür + Destek + Motivasyon

99

Hepinizin mesleğe ilk adım atacağınız ve heyecanla beklediğiniz atamalarınız öncesi son dönemeç olan tercih dönemini birlikte geride bıraktık. doktoruz.com aracılığıyla bu sürecin sizin için daha kolay olması adına elimden gelen tüm desteği vermeye çalıştım.

doktoruz.com'u tasarlarken, sizlerin gerçekten faydalanabildiği, zor şartlar altında görev yapacağınız geleceğinizi bir nebze olsun kolaylaştırabilen, güçlü bir platform ortaya çıkarmak hedefindeydim. İstiyordum ki sizler rahatça işinizi yapabilesiniz ve sizlere sıkıntı yaratan birtakım konuları doktoruz.com çözsün. Özellikle temelinde sadece iletişim yatan DHY gibi konular sizin hayatınızda bir dert olmaktan çıksın.

Hayallerimin büyük bir bölümünü sizlerin de ilgisi ile gerçekleştirdim. Şimdi doktoruz.com yaşayan ve gelişen bir platform olma yolunda. Şu an tüm bölümler aktif değil, fakat var gücümle çalışmaya devam ediyorum. Tek derdim sizlerin gerçekten işine yarayan, hayatını kolaylaştıran bir platform ortaya çıkarmak.

2012 yılında şöyle söylemiştim;

Hekimlerimizin istemedikleri yerlerde yıllarca görev yapmak zorunda kalması hepimiz için problemdir. Bu problemi yok edemesek bile, güçlü bir iletişim ile en aza indirebiliriz.
2012 yılından beri bu misyon ile çalışmaya devam ettim . Edeceğim de.

Çok uzun zamandır bu site üzerinde çalışıyorum. Gerek sosyal medya, gerek e-posta yoluyla gelen sorunlarınızı elimden geldiğince yanıtlamaya çalıştım.

Bildiğiniz gibi doktoruz.com'un sunduğu hizmetlerin tamamı ücretsiz. Kullanım kolaylığınının önüne geçmemesi için reklam da barındırmıyor. Dolayısıyla bir geliri yok. Ancak bu platformun yayında kalması için birtakım giderleri var. Üstelik geliştirilmesi ve sizlerin taleplerine yanıt verilmesi inanın çok ciddi zaman ve emek alıyor.

Tam da bu sebepten desteğinize ihtiyacım var. Bu bir zorunluluk değil. Vereceğiniz destek tamamen şahsi kararınız olacak. Nitekim doktoruz.com sizlere sunduğu tüm hizmetler ile burada olmaya devam edecek.

Şimdi sizler de emeğin kıymetini en iyi bilen taze hekimler olarak, doktoruz.com'a destek olmak ister misiniz?